PRZEDSZKOLAKI DLA BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka jest wspaniałą okazją do wyrażenia przez wnuki wdzięczności za trud i poświęcenie płynące ze strony dziadków.Nasze przedszkolaki jak co roku przygotowały na tę okazję programy artystyczne oraz drobne upominki.Próby przed występem trwały wiele dni, wolne chwile dzieci wraz z nauczycielkami przeznaczały na wykonanie prezentów. Efekty naszej pracy ocenią sami dziadkowie. Mamy nadzieję ,że nie będą dla nas zbyt surowi.

Oto upominki przygotowane przez poszczególne grupy:

Grupa I

„Serduszka z masy solnej”-malowanie ozdoby, pakowanie, uzupełnienie origami.

Grupa II, IV

„Serca z masy solnej”- naklejanie serwetki na wyschniętą pracę, lakierowanie, ozdabianie.

Grupa III

„Aniołki”- wydzieranka z kolorowego papieru w konturze. Naklejanie skrzydełek, uzupełnienie brokatem.