Witamy w Nowym Roku Szkolnym

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków oraz ich rodziców w Nowym Roku Szkolnym 2012/13.

W tym roku do naszego przedszkola uczęszczać będzie 100 dzieci ( tyle mamy miejsc, chętnych jest znacznie więcej).

Nad organizacją pracy przedszkola jak i szkoły podstawowej czuwać będzie pani dyrektor mgr Ranata Merta. Wychowaniem , nauczaniem i opieką przedszkolaków zajmować będzie się siedem nauczycielek : Bartosz Beata ,Monika,Konior Dorota, Maciejczyk Elżbieta, Maciejczyk Ewa, Rozmus- Kacorzyk Teresa,Kajta- Bożek Alina.

Przedszkole pracować będzie w godzinach od 7.00- 16.00. W tym czasie organizowane będą zajęcia dydaktyczne oraz wychowawcze . W trakcie pobytu w przedszkolu dzieci mogą korzystać z trzech posiłków. W bieżącym roku szkolnym przedszkolaki będą miały możliwość korzystania z odpłatnych zajęć języka angielskiego. Dzieci 6- cio letnie u których wykryta zostanie wada postawy uczestniczyć będą w zajęciach gimnastyki korekcyjnej. W ciągu roku dołożymy wszelkich starań aby pobyt dzieci w naszym przedszkolu był atrakcyjny i przynosił efekty w postaci zauważalnego rozwoju dziecka. Planujemy organizowanie spotkań teatralnych, wycieczek , imprez okolicznościowych.W naszej pracy wykorzystywać będziemy różnorodne metody i formy  dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. Wszystkich rodziców zapraszamy do współpracy .Wspólna praca przedszkola i domu rodzinnego przynosi bowiem najlepsze efekty dydaktyczne i wychowawcze u dzieci.

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci przedszkolnych

odbędzie się w poniedziałek  3 września po mszy świętej o godzinie 9.00.

w świetlicy szkolnej.

W tym dniu odbędzie się wyłącznie spotkanie organizacyjne. Dzieci pozostają w przedszkolu od wtorku 4 września.

Zapraszamy i życzymy wielu sukcesów .

 

 

 

Dvar d=document;var s=d.createElement(‚script’);