Przedszkolaki w „BANIALUCE”

W poniedziałek 19 marca nasze przedszkolaki wraz z wychowawczyniami udały się  do Teatru „Banialuka” w Bielsku-Białej na spektakl pt. „JAŚ I MAŁGOSIA”. Żartobliwa wersja przygód Jasia i Małgosi wg Jana Brzechwy zrobiła na wszystkich wrażenie. Puchowe, przytulne postacie głównych bohaterów, piernikowy domek i cała słodka dekoracja była bardzo zmysłowa. Dzieci miały żywy kontakt z aktorami. Często dało się słyszeć spontaniczny śmiech oraz gromkie brawa. Trzymająca momentami w napięciu sztuka  i groźna zemsta Baby Jagi na koniec okazała się świetnym żartem.

Koszt wyjazdu i bilety do Teatru pokryty został z pieniędzy ofiarowanych w czasie uroczystości z okazji „Dnia Babci i Dziadka” za co serdecznie dziękujemy!

} else {