Bal karnawałowy naszych przedszkolaków


Karnawał stwarza świetną okazję do spędzania czasu na zabawie i tańcu. Dzieci przepadają za maskaradą i przebieraniem się. Z tej okazji  4 stycznia 2012 roku w godzinach od 13.00- 15.30 odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilamowicach bal karnawałowy .

Przedszkolną imprezę prowadziło dwóch wodzirejów. Zabawa przebiegała w klimacie przygotowań do Euro 2012. Panie przebrane w charakterystyczne stroje drużyn Polski i Ukrainy zabawiały dzieciaki różnymi dyscyplinami sportowymi. Konkursy były rywalizacją na wesoło.

W czasie przerw miał miejsce słodki poczęstunek w postaci soczków i słodyczy zakupionych przez Komitet  Rodzicielski naszego przedszkola. W trakcie karnawałowego szaleństwa fotograf wykonywał zdjęcia każdej z grup. Dzieci najwyraźniej były wszystkim zachwycone i pełne wrażeń rozchodziły się do domu pod opieką swoich rodziców.

Rodzicom szczególnie dziękujemy za przygotowanie strojów dla swoich pociech i pomoc w organizacji balu.


} else {