WIWAT KARNAWAŁ!!!! ACH, CÓŻ TO BYŁ ZA BAL!!!!!!!!!!!!!

Do tego dnia nasi milusińscy przygotowywali się bardzo długo i starannie. Już wcześniej wśród przedszkolaków dochodziło do emocjonujących rozmów dotyczących przebrania, tańców i konkursów. Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień – 4 lutego 2021 r. Z relacji rodziców można było wywnioskować, że noc poprzedzająca tę imprezę była wyjątkowo długa. Pomimo niesprzyjającej aury dzieci z Przedszkola w Wilamowicach we wspaniałych humorach przybyły do przedszkola na coroczny bal karnawałowy. Niestety w związku z panującą pandemią w tym roku impreza nie odbyła się na sali OSP, nie mogły wziąć w niej udziału również inne dzieci, które, na co dzień nie uczęszczają do naszej placówki. Zabawa miała miejsce w wyznaczonych salach przedszkolnych, a poprowadziły ją nauczycielki danych grup wiekowych. Dzieci przy dźwiękach radosnej, dziecięcej oraz dyskotekowej muzyki wspaniale się bawiły. Wśród tegorocznych kreacji karnawałowych szczególnym powodzeniem cieszyły się przebrania Elzy oraz Anny z ,,Krainy Lodu”, księżniczek oraz innych bohaterów z ulubionych baśni, kowbojów, rycerzy, policjantów, strażaków, ratowników medycznych, superbohaterów oraz wielu innych barwnych i ciekawych postaci. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w przygotowanych konkursach, zabawach oraz w sesji fotograficznej. Radosne tańce dzieci przeplatane były słodkimi poczęstunkami, które zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Cieszymy się bardzo, że mimo trudnego dla wszystkich czasu udało się nam zorganizować tegoroczny bal karnawałowy, a dzieci w pełni oddały się zabawie.

Nauczycielki Przedszkola

All-focus

All-focus

All-focus