Bale bale w karnawale- gr.II

Bale, bale w karnawale – gr. II

 

Pierwszy tydzień lutego upłynął nam w atmosferze zabawy i tańca. Rozmawialiśmy o tym jak można ubrać się na bal, w co można się przebrać, przybliżyliśmy sobie zawód fryzjera, mierzyliśmy serpentyny za pomocą rączek, stópek, kredek, wykonywaliśmy ciekawe prace plastyczne, oraz, oczywiście, mieliśmy swój własny bal!

W pięknie wystrojonej sali, przy wesołej muzyce, przebrane za różne postacie dzieci bawiły się znakomicie. W naszym przedszkolnym gronie pojawiły się m.in. Elsy, piraci, wróżki, superbohaterowie, a nawet hrabiowie Dracula.  Były kolorowe światła, balony, serpentyny i same uśmiechnięte buzie. Żeby dopełnić szczęścia dzieci od Rady Rodziców otrzymały także soczki i cukierki. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

Olga Krauzowicz