Moc wrażeń w grupie I i… spotkanie ze Św. Mikołajem!

Minione tygodnie przebiegły w najmłodszej grupie pod znakiem wielu atrakcji. Uczyliśmy się układać rytmy, dopasowywać takie same obrazki, szukać ich cieni, ale także próbowaliśmy przeliczać elementy w zakresie 3, dzielić wyrazy na sylaby. Ćwiczyliśmy naszą spostrzegawczość wzrokową, bawiąc się w „Co zniknęło?” oraz percepcję słuchową reagując na zmiany rytmu w muzyce. Rozbudzaliśmy swoją ciekawość przez wykonywanie różnych eksperymentów, m.in. mierząc temperaturę wody w różnych stanach skupienia (ciekłym i stałym), ale również ćwiczyliśmy naszą sprawność fizyczną, biorąc udział w różnych zabawach ruchowych i pokonując tor przeszkód. Próbowalismy nawet stworzyć własną fabrykę ceramiki z Bolesławca 🙂

 

Aleeee! To nie wszystko!

25.11. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy staliśmy się Przyjaciółmi naszych pluszowych maskotek. Ponieważ z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej nie mogliśmy tego dnia przyprowadzić swoich misiów do przedszkola, zatańczyliśmy dla nich taniec z pomponami.

Wiele wrażeń dostarczyło nam też spotkanie ze Świętym Mikołajem. Było ono inne niż dotychczas, ponieważ św. Mikołaj wysłał do nas wiadomość, w której poinformował, że ze względu na pandemię nie może nas odwiedzić, czego bardzo żałuje. Na szczęście, dzięki swoim elfom, dostarczył do nas prezenty, które sprawiły nam mnóstwo radości!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Joanna Bączyńska, Iwona Rozner