Grudniowe życzenia – grupa IV

Ostatni czas obfitował w wiele ciekawych wydarzeń w naszym przedszkolu. W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Towarzyszyły nam tańce, śpiew, rozpoznawaliśmy misie ze znanych bajek. Niestety ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, przedszkolaki nie mogły przynieść do przedszkola swoich ulubionych maskotek. Dzięki współpracy z rodzicami udało się przygotować wspaniałą niespodziankę dla dzieci. Ku zdziwieniu przedszkolaków w naszej sali zagościły ich ulubione pluszaki. Pragnę serdecznie podziękować rodzicom za wysłanie zdjęć ulubionych zabawek. Prezentacja multimedialna sprawiła wiele radości dzieciom. Z kolei w dniu 4 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Najpierw w wirtualny sposób przekazał dzieciom życzenia, przeprosił, że nie może się z nimi osobiście spotkać. Nie zapomniał jednak o prezentach, w sali czekał na nas worek pełen niespodzianek oraz indywidualne paczki dla przedszkolaków.

Małgorzata Chalcarz