Domofon w przedszkolu.

Szanowni Państwo , Drodzy Rodzice.

W naszym przedszkolu od 8 października 2020 r. w grupach funkcjonujących na pierwszym piętrze szkoły  zainstalowany jest domofon.

Przychodząc po dziecko bardzo proszę o poinformowanie poprzez domofon zainstalowany przy drzwiach wejściowych do szkoły  o odbiorze dziecka i przejście na górę jak do tej pory. W tym czasie dziecko na czas na zakończenie zabawy i czynności porządkowe. Nauczyciel wyprowadza dziecko z sali. Dyżurująca Pani woźna oddziałowa nadzoruje ubieranie się dzieci i przekazuje je rodzicom lub innym upoważnionym do odbioru dziecka osobom.

Informując o przybyciu naciskamy odpowiednio przycisk w zależności  od grupy do której uczęszcza dziecko.

sala nr 6 – dzieci grupy 5 – nauczyciele : Paulina Urbaniec, Alina Kajta Bożek, Olga Krauzowicz

sala nr 7 – grupa 4 – nauczyciele: Małgorzata Chalcarz, Elżbieta Maciejczyk

sala nr 9 – grupa 3 – nauczyciele:  Beata Bartosz, Monika Wójcikiewicz