Witajcie w oddziale nr V! 

Witajcie! Nasza grupa liczy 13 dziewczynek i 12 chłopców. Wszyscy wspólnie się bawimy i spędzamy miło czas. W pierwszym tygodniu poznaliśmy zasady, jakie panują w przedszkolu. Zostały one wyeksponowane w Kodeksie Przedszkolaka na jednej z gazetek. Nauczyliśmy się zwrotów grzecznościowych, wzajemnego słuchania, rozmawiania, dzięki czemu wspaniale się między sobą porozumiewamy. Nasze Panie dbają również o nasz poziom czytelnictwa i wzbogacanie słownictwa, żebyśmy w przyszłości potrafili uważnie słuchać i wypowiadać się na wybrany temat. Ponadto regularnie ćwiczymy motorykę małą, a także rozwijamy swoją kreatywność. Rozmawialiśmy również o tym, że nie wszystkie domy są takie same. W wolnych chwilach układamy puzzle, przeplatanki i bawimy się ulubionymi zabawkami.

Kochana Mamo, Kochany Tato! W przedszkolu jest super!!!

Paulina Urbaniec

Kodeks Przedszkolaka

Kącik przyrody

Kącik przyrody

Interesują nas książki

Klocki do relaksacji

Ćwiczenia grafomotoryczne

Układamy puzzle

Układamy pocięty na fragmenty obrazek