WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

SZANOWNI  PAŃSTWO, DRODZY RODZICE

KOCHANE DZIECI

Skończył się czas wakacji, a dla wielu czas długiej nieobecności w przedszkolu związanej z pandemią koronawirusa.

Rozpoczynamy

NOWY ROK SZKOLNY

Mamy nadzieję, że przy zachowaniu środków ostrożności będzie on przebiegał bez zakłóceń i wszyscy razem będziemy mogli bawić się i uczyć przez cały rok.

Dzieci rozpoczynają tegoroczną przygodę z przedszkolem 1 września 2020.

Rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne

w poniedziałek 31 sierpnia  2020 r.

według harmonogramu:

Rodziców  dzieci grup: I, III oraz IV zapraszamy na godzinę 16.00

grup: II, V, VI oraz VII na godzinę 17.30.

O przydziale dzieci do grup Rodzice zostaną powiadomieni telefonicznie.

Spotkania odbędą się w sali gimnastycznej, a następnie w salach zajęć dzieci. Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności: dystans społeczny, osłona ust oraz nosa, dezynfekcja rąk. Na sali gimnastycznej zajmujemy miejsca oznaczone na czerwono.

W dniu 1 września prosimy, aby dzieci wyposażone były w obuwie zamienne    (pantofle). Dla dzieci grupy I oraz II prosimy o przygotowanie pościeli: kocyk, poduszeczka, prześcieradełko z gumką o wymiarach 80 cm x 120cm. Podpisaną pościel prosimy przynieść w worku, w którym będzie przechowywana.

Prosimy o zapoznanie się z:

Regulaminem funkcjonowania Przedszkola  Publicznego w Zespole Szkół w Wilamowicach w związku z zagrożeniem COVID- 19 oraz

Regulaminem usług żywieniowych świadczonych przez Przedszkole Publiczne w Zespole Szkół w Wilamowicach.

do pobrania w zakładce ,, Dokumenty do pobrania”oraz ,,Informacje”