Wznowienie działalności przedszkola

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci.

Miło man poinformować, że od poniedziałku 25.05.2020r. ponownie będziemy się mogli wspólnie spotykać w przedszkolu. Zgodnie ze złożonymi przez rodziców deklaracjami uruchamiamy 4 grupy, które funkcjonować będą w salach na pierwszym piętrze szkoły.      Z pozostałymi dziećmi spotkamy się w późniejszym terminie zgodnie z wolą rodziców.

Dziecko przyprowadzamy i oddajemy wyznaczonej Pani woźnej oddziałowej w drzwiach wejściowych  do szkoły. Nie wchodzimy do wewnątrz. Prosimy nie przynosić z domu żadnych zabawek. Pantofle, o ile nie zostały w przedszkolu, oraz ewentualnie ubranka zamienne prosimy włożyć do foliowej reklamówki. Zostanie ona zdezynfekowana i włożona do szafki dziecka. Każde dziecko ma przygotowaną szafkę ubraniową na korytarzu oraz szafkę z własnymi przyborami w sali.W salach przydzielone są imiennie stoliki oraz krzesełka.  Posiłki spożywane będą w salach . Dwa razy w ciągu dnia planowane jest wyjście  na zewnątrz na teren wokół budynku szkoły. Przychodząc po dziecko dzwonimy na dzwonek przy drzwiach wejściowych do szkoły. Czekamy przed wejściem,  Pani woźna otwierać będzie drzwi , należy podać jej imię dziecka oraz grupę ( według nowego przydziału) do której ono uczęszcza . Rodzic czeka na zewnątrz, Pani Woźna sprowadzi dziecko.

Do zobaczenia.

P.S.

Dyżur wakacyjny nasze przedszkole pełnić będzie w sierpniu. W lipcu dyżur pełni przedszkole w Pisarzowicach i Dankowicach. O szczegółach będziemy informować              w późniejszym terminie.